Nieprzyjemne zapachy przestaną być problemem!

Szukasz produktu, którego będziesz używać na co dzień do usuwania nieprzyjemnych odorów? Pragniesz, aby był w pełni bezpieczny i ekologiczny? Mamy propozycję – Naner home, idealny do zadań specjalnych.

Wszechstronność zastosowania produktu

Naner home ma bardzo szerokie przeznaczenie. Możemy go stosować na co dzień podczas sprzątania w kuchni, łazience, samochodzie, usuwać nieprzyjemne zapachy butów, śmieci czy też dymu z papierosów, ale nie tylko! Ten neutralizator zapachów bez problemu sobie radzi z zapachem moczu i kału. Często jest stosowany w miejscach, w których przebywają osoby ciężko chore lub malutkie dzieci. Zapach moczu jest bardzo uciążliwy, ale z Naner home nie będzie to już problem!

Ekologiczny i bezpieczny produkt

Dla naszych klientów ważną kwestią jest to, że Naner jest ekologiczny i naturalny. W swoim składzie nie posiada metali ciężkich, alkoholu i detergentów, a także substancji, które mogą wywołać alergię. Do jego zalet możemy zaliczyć to, że jest bezzapachowy i nie pozostawia po sobie plam. Nie jest szkodliwy dla dzieci i zwierząt, więc z powodzeniem możemy go stosować na co dzień.

Zapraszamy do zakupu: https://zyj-eko.pl/produkt/srodki-czystosci/naner-pet-1000-ml/