Nieprzyjemny zapach? To nie problem!

Jeśli szukasz produktu, który radzi sobie z najtrudniejszymi zapachami po zwierzęciu to u nas znajdziesz rozwiązanie. Naner pet to pogromca trudnych do pozbycia zapachów, m.in. usuwanie zapachu wymiocin.

Kiedy Naner pet staje się niezbędny?

Oferowany przez naszą firmę neutralizator zapachów przydaje się zarówno na co dzień, jak i do zadań specjalnych. Idealnie sprawdza się do usuwania zapachu wymiocin, moczu i kału po zwierzęciu, spryskiwania trocin i żwirku, odświeżania kuwet, klatek i terrarium, usuwania zapachu na tapicerce meblowej, a także dywanów. Dodatkowo bardzo dobrze sobie radzi z odorem po jeździe konnej, a także odświeża sierść psa po tarzaniu się. Jeśli potrzebujesz oczyścić powietrze, w którym przebywa zwierzę to można go użyć w nawilżaczu powietrza.

Ekologia i natura w jednym

Warto wiedzieć, że nasz produkt jest w pełni ekologiczny i naturalny. Nie posiada zapachu i nie zostawia plam w miejscach stosowania. Jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Nie musimy izolować czworonogów podczas używania produktu. Z Naner pet sprzątanie po zwierzęciu przestanie być uciążliwe!

Zapraszamy do zakupu: https://zyj-eko.pl/produkt/srodki-czystosci/naner-pet-1000-ml/