Usuwanie nieprzyjemnego zapachu

Szukasz specyfiku, który sobie poradzi nawet z najtrudniejszym odorem? Zależy Ci na tym, aby niwelował smród, a nie go maskował? Liczy się dla Ciebie, aby produkt był ekologiczny i naturalny? W takim razie zachęcamy do wypróbowania innowacyjnego Naner.

Ekologiczny, a jednocześnie skuteczny!

Dla naszych klientów bardzo ważne jest to, że Naner jest w pełni biodegradowalny i ekologiczny. Nie posiada w swoim składzie metali ciężkich, alkoholi i detergentów. Dodatkowo nie zawiera substancji alergizujących. Może być stosowany przy dzieciach i zwierzętach, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo jest bezbarwny, bezzapachowy i nie pozostawia plam.

Z jakimi zapachami poradzi sobie nasz neutralizator?

Naner to specjalista od usuwania nieprzyjemnego zapachu. Można go używać w kuchni, m.in. do pozbycia się brzydkich zapachów z lodówki, zmywarki lub śmietnika. Bardzo dobrze się sprawdza w walce z brzydkim zapachem z butów, a także zapachem dymu papierowego, który osadza się na meblach, firankach, narzutach. Świetnie nadaje się do usuwania nieprzyjemnego zapachu moczu i kału ludzkiego, a także brzydkich zapachów, które pozostawiają nasze czworonogi.

Zapraszamy do zakupu: https://zyj-eko.pl/produkt/srodki-czystosci/naner-pet-1000-ml/