Suplementy diety, które wspomagają zdrowie

Zależy Ci na wspieraniu swojego organizmu w prawidłowym funkcjonowaniu? Pragniesz zażywać sprawdzone suplementy diety, które istnieją na rynku od wielu lat? W takim razie jesteśmy pewni, że Algatabletter spełni Twoje oczekiwania i wzmocni Twoje zdrowie.

Co zawiera Algatbletter?

Algatabletter jest szwedzkim suplementem diety, który jest w sprzedaży od ponad 30 lat. W jego skład wchodzą algi morskie z wód u wybrzeży Islandii (algi brunatne i morszczyn pęcherzykowaty) oraz spirulina. Suplementy diety zawierają liczne minerały, witaminy, aminokwasy, kwasy Omega, ważne kwasy tłuszczowe, białko oraz żelazo.

Jak działają nasze suplementy diety?

Przede wszystkim Algatabletter wspiera naszą odporność, zmniejsza liczbę zachorowań, oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. Dodatkowo wspiera proces odchudzania i ułatwia trawienie, ogranicza wchłanianie tłuszczów i cukrów w jelitach. Dzięki antyoksydantom w swoim składzie wspiera regenerację naszego organizmu. Morszczyn wzmacnia organizm w walce z rakiem oraz ulepsza rekonwalescencje. Nasze suplementy diety są dostępne w różnych pojemnościach. Zapraszamy do kontaktu!