Skuteczny neutralizator zapachów

Poszukujesz neutralizatora zapachów, który sobie poradzi nawet z najtrudniejszym odorem? Czujesz się bezsilny, bo do tej pory nic nie zadziałało satysfakcjonująco? Wypróbuj nasz Naner, który radzi sobie z bardzo uporczywymi odorami, m.in. ze śmierdzącym moczem.

W jakich przypadkach Naner jest niezastąpiony?

Nasz neutralizator jest bardzo wszechstronny. Może być używany w kuchni, nawet do powierzchni, które mają styczność z żywnością. W łazience możemy go używać do dezynfekcji deski klozetowej, brodzika, mydelniczek. W samochodzie Naner sprawdzi się do zdezynfekowania najczęściej używanych elementów, np. kierownicy. Neutralizator świetnie sobie radzi z odorem dymu papierowego w mieszkaniach.

Naner do zadań specjalnych

Co więcej, Naner jest bardzo skuteczny w przypadku walki ze śmierdzącym moczem ludzkim i zwierzęcym. Niestety, ten rodzaj odoru jest bardzo intensywny i trudny do zniwelowania. Nasz neutralizator zabija zarazki i eliminuje brzydki zapach. Nasz produkt jest często stosowany w profesjonalnych miejscach opieki czy też w domach, gdzie przebywają obłożnie chore osoby. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z efektu naszego Naner.

Zapraszamy do zakupu: https://zyj-eko.pl/produkt/srodki-czystosci/naner-pet-1000-ml/