Pochłaniacz zapachów wart Twojej uwagi!

Poszukujesz pochłaniacza zapachów, który będzie skuteczny? Zależy Ci na tym, aby był wielozadaniowy? Liczy się dla Ciebie to, aby efekt długo się utrzymywał? Jeśli odpowiedziałeś na te pytania twierdząco to jesteśmy pewni, że będziesz zadowolony z naszego pochłaniacza zapachów Naner!

Jakie zastosowanie ma Naner?

Nasz pochłaniacz zapachów ma zadziwiająco wszechstronne zastosowanie. Możemy go używać w kuchni (nawet do powierzchni, które mają styczność z jedzeniem, np. możemy nim przecierać półki w lodówce czy deski do krojenia), w samochodzie, do butów, do usuwania dymu tytoniowego z firanek, mebli, narzut, pościeli. Dodatkowo możemy za jego pomocą niwelować nieprzyjemny zapach z butów, a także spryskiwać nim śmieci w koszu.

Profesjonalny produkt z najwyższej półki

Stosowanie pochłaniacza zapachów Naner cieszy się ogromną popularnością w żłobkach i przedszkolach, co pomaga w utrzymaniu higieny i chroni przed przenoszeniem zakażeń bakteryjno-wirusowych. Naner stosowany jest również w domach opieki i domach, gdzie przebywają osoby obłożnie chore, ze względu na to, że pochłaniacz zapachów dobrze sobie radzi z likwidowaniem zapachu moczu i kału. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się ze szczegółami i rekomendacjami!

Zapraszamy do zakupu: https://zyj-eko.pl/produkt/srodki-czystosci/naner-pet-1000-ml/